Aktualności - SYNERGY. ProArgi |L-arginina|, Mistify, PhytoLife |chlorofil|, slm |odchudzanie|, e9

Szukaj na stronie
Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

Masz pytanie odnośnie produktów, zakupu czy współpracy- prześlij je do mnie.


 Produktu ProArgi 9 plus
 Produktu PhytoLife
 Produktu Mistify
 Produktu SLM
 Możliwości zakupu
 Przystąpienie do Synergy


 

   

05-2015

Witam,
dziekuję za bardzo liczne komentarze do artykułów na blogu.  Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, dlatego czynię to tutaj ogólnie.
Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie wpisów.
Odnośnie możliwości zapisów na listę, uruchamiam taką możliwość - tutaj

03-2015

Nowa klinika SYNERGY, rozpoczęła działalność. Pobierz lub przeczytaj: ulotka PDF

03-2015

W każdym tygodniu spotykamy się tylko raz. Warto logować się kilka minut szybciej

 

Środy - o godz 20-tej. Prezentacja produktów Synergy. Zapraszam wszystkich, bardzo interesujące i z wiedzą praktyczną. Jeśli nie możesz być na żywo, zobacz nagranie tutaj i zadzwoń do mnie: 517 138 179

Jeśli masz cukrzycę, a chcesz się z niej wyleczyć - to zadzwoń do mnie: 517138179

   
Nasze rozwiązania! Twoje zdrowie!
Poznaj nowe produkty Synergy
Mistrzowie sportu i SYNERGY
Zapobiegaj chorobom

Prezentacje online produktów i firmy Synergy we środy o godz 20-tej w tym linku:

(we środyk o godz 20-tej. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i ok!)

O, produktach - do pobrania lub przeczytania (PDF-y)

ProArgi 9 plus

PhytoLife

Mistify

Marzec 2014 - ProArgi 9+ zdobywa nowe rynki i światowe uznanie! Najskuteczniejszy produkt w walce z chorobami serca, nowotworami, otyłością i innymi chorbami XXI w.
Styczeń 2014 - ProArgi 9 plus zostaje wpisany do przewodnika po lekach dla lekarzy. ProArgi 9+ to więcej niż suplement diety, to już produkt farmaceutyczny.
PRZEŁOMOWE PRODUKTY STULECIA
90 dni gwarancji satysfakcji na wszystkie produkty SYNERGY
Oto 22 powody używania ProArgi9+

1. ProArgi9+ jest tysiąckrotnie silniejszym środkiem od innych naturalnie występujących przeciwutleniaczy w organizmie. Właściwości antyoksydacyjne argininy są wsparciem dla rożnych układów naszego organizmu i może być ona ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalnia proces starzenia. Tlenek azotu wytworzony dzięki argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi procesami zachodzącymi w komórce. Decyduje też o naszym stanie zdrowia, począwszy od systemu naczyniowego przez system immunologiczny, hormonalny i nerwowy.
2. ProArgi9+ kompleksowo chroni system naczyniowy i sprawuje kontrolę nad ciśnieniem i odkładaniem się złogów. Tlenek azotu reguluje tonus mięśni w arteriach, co pozwala na utrzymanie prawidłowego ciśnienia
3. ProArgi9+ może poprawiać pamięć, w szczególności długotrwałą i może być pomocna w łagodzeniu następstw wywołanych przez demencję starczą i chorobę Alzheimera.
4. ProArgi9+ pobudza produkcję ludzkiego hormonu wzrostu, co wpływa na procesy spowalniające starzenie.
5. ProArgi9+ poprawia komunikację międzykomórkową między nerwami, a mózgiem.
6. ProArgi9+ wspiera i usprawnia funkcje immunologiczne przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych.
7. ProArgi9+ jest pomocna przy cukrzycy. Reguluje wydzielanie insuliny przez trzustkę. Chroni przed powikłaniami.
8. ProArgi9+ może przeciwdziałać podziałom komórek rakowych.
9. ProArgi9+ kontroluje poziom cholesterolu poprzez obniżanie poziomu LDL.
10. ProArgi9+ posiada właściwości hamujące tworzenie się skrzepów, co zmniejsza ryzyko ataku serca i udaru.
11. ProArgi9+ obniża wysokie ciśnienie krwi u kobiet ciężarnych, które jest zagrożeniem dla przyszłej matki i nienarodzonego dziecka.
12. ProArgi9+ jest pomocna przy astmie, ponieważ udrażnia drogi oddechowe. Pomaga też przy innych dolegliwościach płuc.
13. ProArgi9+ poprawia tonus mięśni zwierających, chroni przed hemoroidami.
14. ProArgi9+ odbudowuje słabą muskulaturę i pracuje nad zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, zwiększa tolerancję na obciążenia i polepsza sprawność sportową. Z tego powodu jest bardzo przydatna przy odchudzaniu i ćwiczeniach siłowych.
15. ProArgi+ pomaga w usuwaniu szkód w układzie krwionośnym i w płucach, spowodowanych paleniem tytoniu.
16. ProArgi9+ przyśpiesza gojenie się ran i rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych.
17. ProArgi9+ ma zastosowanie do usprawniania funkcjonowania prostaty.
18. ProArgi9+ bierze udział w syntezie kolagenu, pozytywnie działa na masę kostną, może zapobiegać tworzeniu ubytków kostnych. względnie łagodzić postęp osteoporozy.
19. ProArgi9+ ma zastosowanie w leczeniu schorzenia wrażliwego jelita i wrzodów powstających w wyniku stresu.
20. ProArgi9+ może poprawić funkcjonowanie nerek i spowolnić proces chorobotwórczy przy niewydolności chronicznej. Ten efekt może być również pomocny przy cukrzycy.
Przeprowadzone badania wykazały pozytywne rezultaty stosowania ProArgi9+ w likwidacji skutków schorzeń systemu naczyniowego, nadciśnienia, podwyższonego cholesterolu, ataku serca, udaru, niewydolności serca i schorzeń naczyń krwionośnych.
21. ProArgi9+ poprawia sprawność seksualna. Blisko 80% wszystkich zaburzeń erekcji jest spowodowana schorzeniami systemu naczyniowego. Tlenek azotu jest tu wielką szansą. Badania potwierdziły , że niski poziom argininy i tlenku azotu zmniejsza sprawność seksualną. Wykazały również, że uzupełnienie poziomu argininy może wspomóc kurację przy zaburzeniach erekcji. Tlenek azotu wywarzany z argininy nie tylko zwiększa intensywność i czas erekcji, ale także dzięki lepszemu ukrwieniu, daje większą satysfakcję seksualną kobietom.
W 1998 roku została przyznana Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trzem naukowcom (Robert F. Furchgott, Louis J. Ingarro oraz Ferid Murad), którzy przeprowadzili badania nad aminokwasem L-argininą. Ich badania otworzyły drogę innym naukowcom, którzy wykorzystując dotychczasową wiedzę poszli znacznie dalej. L-arginina jest najważniejszym spośród 20 aminokwasów w naszym organizmie. Właśnie z argininy organizm wytwarza tlenek azotu. Tlenek azotu poprzez swoje interaktywne działanie w systemie naczyniowym, immunologicznym i nerwowym uczestniczy prawie w każdym procesie odbywającym się w komórkach. Produkcja tlenku azotu zmniejsza się z wiekiem, również w wyniku schorzeń serca i cukrzycy. Obniżona produkcja tlenku azotu może być również spowodowana stosowaniem preparatów antydepresyjnych, środków obniżających ciśnienie krwi, spożywaniem alkoholu, paleniem papierosów. Każdy, komu zależy na lepszym funkcjonowaniu systemu sercowo-naczyniowego i zapobieganiu chorobom, będzie dbał o zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie. Uzyska to dzięki L-argininie, przyjmowanej jako uzupełnienie diety codziennej.

22. L-arginina nie jest równa L-argininie. Różne rodzaje L-argininy (podobnie jak wiele innych "cudownych substancji"), chociaż podobnie się nazywają, różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze preparatów L-argininowych. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość preparatu. Dr. Predegast - naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: "Jeśli stosowany preparat nie zawiera L- cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów". Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a L-argninia jest uaktywniona na 24 godziny. Preparaty bez L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest , efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle znać wewnętrzne działanie argininy, znać doskonale chemiczna stronę projektu, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych ścieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego