Biznes XXI wieku. Rok 2015 to Twój rok! - SYNERGY. ProArgi |L-arginina|, Mistify, PhytoLife |chlorofil|, slm |odchudzanie|, e9

Szukaj na stronie
Przejdź do treści

Menu główne:

Biznes XXI wieku. Rok 2015 to Twój rok!

Prezentacje produktów i ich możliwości (na żywo) w każdą środę, o 20-tej, w tym >linku< natomiast firmowy webinar szkoleniowy w każdy poniedziałek, też o 20-tej, w tym >linku<  Jeśli nie możesz uczestniczyć w prezentacji na żywo, zobacz nagranie: tutaj. Tel. 517 138 179

Dołącz do nas jako Partner

i otrzymaj nawet do 100% prowizji

Codziennie miliony ludzi cierpi niedostatek.

Rodziny rozpadają się. Przedsiebiorcy stoja w miejscu.
Rodacy wyjeżdżają za granice - za pieniędzmi.

Przyczyną jest mentalność, niskie poczucie własnej wartości, skoncentrowanie się na sobie,
zamiast na drugim człowieku i brak wiedzy o tym, jak skutecznie zarabiać pieniądze.

Dlatego pragnę pomóc tysiącom ludzi, nie tylko w Polsce,
skutecznie zarabiać w duchu wartości takich jak:

 • Szacunek i miłość  do drugiego człowieka

 • Służba rynkowi: klientom i współpracownikom

 • Pomaganie ludziom i rozwiązywanie ich problemów

 • Radość z tego co robię w zgodzie ze sobą samym

Pragnę z całego serca

podzielić się ideą dobrego zarabiania z jak najwiekszą liczbą ludzi, nie tylko z Polski.
Co więcej, dam im gotowy system i procedurę do zastosowania.


Jeśli zatem chcesz uczynić coś dobrego dla siebie i dla świata...

dołącz do nas.  Józef Chmielecki tel.  517 138 179

Współpraca z:
Masz pytanie odnośnie produktów, zakupu czy współpracy- prześlij je do mnie.


 Produktu ProArgi 9 plus
 Produktu PhytoLife
 Produktu Mistify
 Produktu SLM
 Możliwości zakupu
 Przystąpienie do Synergy


Jesteś zainteresowany/a współpracą z Synery WorldWide? Dołącz na naszej społeczności!
Zapoznaj sie z naszymi warunkami współpracy.

Nasza społeczność Synergy, zaprasza do współpracy osoby kreatywne i przedsiębiorcze, pragnące zmienić coś w swoim życiu, a także nastawionych na osiągnięcie sukcesu osobistego. Ludzi, myślących o swojej przyszłości nie tylko pod względem zdrowotnym, ale także finansowym.

Kim jest współpracujący:

Jest to osoba (klient), która zarejestrowała się w firmie Synergy z polecenia innego dystrybutora i minium raz zakupiła pakiet produktów Synergy, składający się  przynajmniej z dwóch lub trzech suplementów (wartości 70 CV)

Co oferuje firma Synergy Klientowi preferowanemu?
 • możliwość zakupu suplementów w cenach hurtowych,

 • profesjonalną pomoc z zakresu suplementacji diety,

 • odpowiedzi na pytania związane z produktami, a także ich głównymi składnikami,

 • pomoc przy wykonywaniu zamówień,

 • dostep do materiałów informacyjnych firmy Synergy WorldWide,

 • 90 - dniową gwarancję satysfakcji z produktu.


Co oferuje firma Synergy - dystrybutorowi?

Wszystko to co otrzymuje klient, a także:

 • profesjonalną pomoc w budowie sktruktury klientów,

 • dostęp do materiałów reklamowych firmy Synergy WorldWide,

 • subskrypcję newslettera z nowościami dotyczącymi naszego biznesu,

 • dostęp do szkoleń i prezentacji zwiazanych z tematyką biznesową.

Jakie korzyści daje współpraca z Synergy WorldWide?
 • nieograniczone zarobki - adekwatne do wykonanej przez Ciebie pracy. Widzisz efekty swojej pracy i otrzymujesz wynagrodzenie w formie gotówki. Synergy wypłaca pieniądze swoim partnerom na konto bankowe. Zarobione pieniądze trafiają do Twojego portfela. Nie musisz robić za nie zakupów, by je odzyskać - jedna z wielu zalet firmy,

 • nienormowany czas pracy - sam wyznaczasz swoje godziny pracy. Od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na biznes. Na początku możesz traktować pracę jako zajęcie dodatkowe, na które poświęcisz kilkadziesiąt minut lub kilka godzin dziennie. W przyszłości biznes może stać się Twoim głównym zajęciem,

 • nieograniczony dostep - do najlepszego kompleksowo-działającego preparatu argininowego jakim jest: ProArgi 9 + oraz całego zestawu Vital 3 i Slim Smart od Synergy. Otrzymujesz możliwość stosowania jak i dystrybuowania najwyższej jakości produktów renomowanej firmy,

 • możliwość budowy swojego biznesu - poprzez polecanie firmy Synergy WorldWide kolejnym osobom i znajomym, które chcą zająć się dystrybucją lub osiągnąć korzyści zdrowotne,
 • dostęp do materiałów - marketingowych i reklamowych,
 • brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej - możesz działać jako osoba fizyczna, płacąc podatek od dochodów z zagranicy.
Ważna informacja!

Biznes MLM - nie jest szybką i prostą drogą - ale pewną - do osiągnięcia niezależności finansowej. Nie wystarczy tylko się zarejestrować!, by otrzymywać pieniądze. MLM to normalna forma biznesu, wymagająca odpowiedniego nakładu czasu pracy, zaangażowania i energii. Tylko od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na swoją działalność i ile będziesz zarabiał/a!  Biznes Synergy, to szansa na najwyższą wartość życia każdego człowieka: zdrowie i pieniądze.

Plan wynagradzania Synergy

Synergy WorldWide oferuje unikalny plan wynagradzania swoich współpracowników. Niektóre jego elementy są opatentowane i nie napotkasz ich nigdzie indziej. Możliwość zarabiania pieniędzy z Synergy daje nie tylko szansę stworzenia źródła dodatkowego dochodu, ale przede wszystkim szansę uzyskania niezależności finansowej, osobistego rozwoju i świadomości, że nasza praca zmienia jakość życia w sferze zdrowia i finansów.  

1. Sprzedaż deataliczna

Sprzedaż detaliczna, to możliwość zakupu produktów do odsprzedaży aby zarobić sugerowane 30-40% z różnicy między ceną hurtową a ceną detaliczną. Produkty możesz odsprzedać znajomym, bądź rozpowszechnić w swojej rodzinie.

2. Premia "szybki start"

Otrzymujesz swoje pierwsze wynagrodzenie za pozyskanie klienta. Firma płaci 25% wartości pierwszego zamówienia Twojego klienta. W zależności od pakietu jest to suma 10 do 30 euro.

3. Rabat elitarny

Premia przyznawana jest osobom, które wykonają dodatkowe zamówienie oprócz miesięcznej, obowiązkowej kwalifikacji. Otrzymasz do 25% za zakupy powyżej kwalifikacji obowiazkowej.

4. Prowizja podstawowa

Synergy to system binarny składający się z dwóch odnóg klientów. Zarabiasz do 10% z obrotu mniejszej linii Twojej sktuktury, do niekończącego się poziomu.

5. Mega - Match

Prowizja Mega- Match jest opatentowana, znajdziesz ją tylko w Synergy WorlWide. Na czym polega? Otrzymujesz dokładnie 100% prowizji podstawowej od każdej bezpośrednio zasponsorowanej  przez Ciebie osoby. Kim jest zasponsorowana osoba? Jest to klient, którego rejestrujesz do jednej ze swoich linii (lewej lub prawej). Niezależnie w której linii jest pozyskana przez Ciebie osoba, otrzymujesz bonus Maga- Match.

SYNERGY, to rewelacyjne PRODUKTY!
6. Premia przywódcza.

Zarabiasz procent  z obrotu twojej mocnej linii, od 1/4 do 4% na podstawie obrotu mniejszej linii ze sktruktury klientów.

7. Premia globalna.

Gdy osiągniesz obrót 400 000 CV w mniejszej linii, otrzymasz udział z obrotów firmy na całym świecie. (obecnie Synergy jest obecna w 30 krajach świata)

Pytania i odpowiedzi

Jak rozpocząć współpracę z firmą Synergy?

By rozpocząć współpracę z Synergy, skontaktuj się ze mną e-mailowo: biuro@zdrowie-praca.pl lub wejdź na stronę: www.synergyworldwide.com wybierz swój kontynent i kraj. U góry pojawi się okienko "zaloguj lub dołącz" po kliknięciu>dołącz< rozwinie się menu z możliwością wyboru: "Rozpocznij własny biznes z Synergy" lub "Zostań preferowanym klientem" - wybór należy do Ciebie, którą opcję wybrać. Pamietaj, że w dalszej części zostaniesz poproszony o podanie ID sponsora - wpisujesz: 1579868. Jest on też dostępny w stopce tej strony.

Jakie warunki muszę spełnić?

Aby rozpocząć współpracę biznesową, musisz mieć ukończone 18 lat. Musisz poważnie podejść do spraw zarobkowych, by w przyszłości osiągnąć finansowy sukces. Powinieneś zaangażować się od samego początku. Tylko takie podejście zaowocuje w przyszłości i osiągniesz sukces!

Do pobrania podręcznik: Jak zacząć?

Początki biznesu w Synergy WorldWide zawsze są niesamowicie eskcytującym procesem!

Należy pamiętać jednak, że jest mnóstwo cennych rzeczy, których jeszcze nie wiesz o firmie i biznesie aby zacząć pracować we właściwy sposób.

Aby pomóc Ci przejść przez proces inicjacji krok po kroku, przygotowaliśmy podręcznik „Jak zacząć?”

KLIKNIJ TUTAJ
, aby pobrać podręcznik „Jak zacząć?”!

Jak już zrozumiesz metodę 6 kroków, zobaczysz jak szybko te informacje wpłyną na rozwój Twojego biznesu.  Wewnątrz znajdziesz zestaw arkuszy, które pomogą Ci uporządkować Twoje myśli, kontakty i założenia.  Poza tym dowiesz się więcej o możliwościach i narzędziach Synergy pomocnych w zmaksymalizowaniu Twojego sukcesu.

Pamiętaj, że ten podręcznik nie jest przeznaczona jedynie dla początkujących.  Jest równie przydatny dla doświadczonych w biznesie Synergy,  którym potrzeba przypomnienia lub nowych pomysłów, aby zaprosić nowe osoby do firmy.  Jesteśmy przekonani, że ta pomoc będzie fantastycznym atutem w Twojej codziennej interakcji biznesowej!

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie, nie ma takiej potrzeby.

Firma przelewa pieniądze na konto? a jak z podatkami?

To prawda. Zarobione pieniądze trafiają do Ciebie przez konto bankowe. Nie musisz wykonywać zakupów by zrealizować swoje wynagrodzenie. Przychód, który otrzymujesz, jest dochodem z zagranicy. Rozliczasz się z niego PIT-em (w Polsce) nr 36.

Czy opłata rejestracyjna jest jednorazowa?

Tak. Opłata za wirtualne biuro Synergy wynosi 59 złotych i jest opłatą jednorazową, pobieraną przy pierwszym zamówieniu, jeśli rejestrujesz się jako dystrybutor. Oprócz dostepu do biura, otrzymasz cały pakiet marketingowo - informacyjny (pendrive, płyta CD, książeczki, ulotki, etc.)  Klient preferowany nie ponosi żadnych opłat rejestracyjnych.

Czy muszę dokonywać regularnych zakupów?

NIE. Kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Jeśli nie chcesz prowadzić struktury klientów, nie musisz wykonywać comiesięcznych zakupów. Konto w Synergy nie wymaga odnowienia i dodatkowych opłat.

W jaki sposób zamawiam produkty Synergy?

Produkty zamawia się poprzez system SynergyPulse dostępny pod adresem: pulse.synergyworldwide.com

Jak sprawdzam stan punktów i bonusów oraz ile zarobiłem/am?

Wszystko jest dostępne w twoim biurze SynergyPulse po zalogowaniu na konto.

Czy to nie jest "piramida"?

Zdecydowanie NIE! Marketing wielopoziomowy często mylony jest z tworem jako piramida finansowa. Na czy polega różnica? przeczytasz tutaj. W piramidzie finansowej zarobek pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków i zarabiają zazwyczaj jej założyciele!

Ile muszę zainwestować na poczatek?

Pierwszą, obowiązkową inwestycją dla dystrybutora jest zakup startera na wartość 70 CV (1CV = 1punkt). Polecam zestaw V3 (ProArgi; Mistify, PhytoLife) sprawdzisz na własnym organiźmie ich działanie! Koszt zestawu wynosi 383-393 złotych (razem z rejestracją 59zł i kosztami wysyłki). Produkty możesz też odsprzedać, masz do tego prawo.

Jakie są zobowiązania wobec Synergy po zgłoszeniu jako dystrybutor?

Ponieważ wypełniasz formularz zgłoszenia a nie umowę - nie ma żadnych zobowiązań. Twoja współpraca z firmą może zakończyć się w dowolnym momencie bez żadnych skutków.

Czy będą - są organizowane szkolenia?

TAK, organizujemy prezentacje i szkolenia na żywo, jak też i w sieci w postaci cotygodniowych webinarów.  

Zobacz te filmy, poznasz bliżej ofertę SYNERGY!

MLM - Biznes XXI wieku

Bardzo cenię marketing sieciowy między innymi dlatego, że w tym biznesie naprawdę każdy ma równe szanse. Marketing sieciowy zarzuca bardzo dużą sieć. Jeśli przyjrzysz się bliżej 60 milionom ludzi zaangażowanych w ten biznes, zobaczysz osoby wszelkich ras i wyznań, w każdym wieku i z każdym możliwym wykształceniem, pochodzeniem i umiejętnościami.
Dzięki tym cechom marketing sieciowy jest też biznesem przyszłości, bo w XXI wieku zdajemy sobie już sprawę z tego, że światowy dobrobyt nie musi się bilansować do zera. Nie jest tak, że gdy komuś się dobrze powodzi, inny musi pozostać w biedzie. Przyszłość prawdziwego bogactwa polega na tym, by przecierać w biznesie pionierskie ścieżki, które pozwolą na ogólne podniesienie standardu życia na świecie. To są moje własne wartości biznesowe, a marketing sieciowy także się nimi kieruje. Promowanie tych wartości nie sprawia jedynie, że lepiej się czujemy
to jest naprawdę dobry biznes.

Demokratyczne budowanie bogactwa
Jednym z podstawowych powodów mojego tak mocnego zaangażowania w promowanie marketingu sieciowego jest to, że system ten jest bardziej sprawiedliwy niż wcześniej rozpowszechnione systemy tworzenia majątku. Dzięki systemowi marketingu sieciowego każdy może mieć swój udział w bogactwie. To jest demokratyczny sposób jego budowania. Ten system jest dostępny dla każdego człowieka z zapałem, determinacją i wytrwałością. W tym systemie nie ma znaczenia, gdzie chodziłeś do
szkoły ani czy w ogóle masz jakieś wykształcenie. Nie ma znaczenia, ile dziś zarabiasz, jakiej jesteś płci lub rasy, czy jesteś przystojny, kim byli Twoi rodzice ani czy jesteś lubiany. Większość firm marketingu sieciowego dba głównie o to, jak wiele jesteś gotów się nauczyć, zmienić i rozwinąć oraz czy masz dość siły, by wytrwać na dobre i na złe, gdy będziesz się uczył, jak zostać biznesmenem. Marketing sieciowy to więcej niż idea; to pod wieloma względami biznes przyszłości. Dlaczego? Ponieważ świat wreszcie się budzi i zaczyna rozumieć, że epoka industrialna odeszła w przeszłość. W świecie, w którym jest coraz mniej bezpieczeństwa w jego starym kształcie, marketing sieciowy jawi się jako nowe narzędzie indywidualnych osiągnięć i zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Marketing sieciowy pozwala milionom ludzi na świecie zyskać kontrolę nad ich własnym życiem i finansową przyszłością. To dlatego marketing sieciowy będzie się nadal rozwijał, choć myśliciele starego świata wciąż zdają się tego nie zauważać.
W kolejnych latach spodziewam się potężnej eksplozji największych firm działających w systemie marketingu sieciowego: będą zyskiwały na znaczeniu, będą mocniej penetrowały rynek, będą bardziej widoczne i dojrzalsze.
Pisałem wcześniej, jak Thomas Edison doszedł do bogactwa: nie przez ulepszenie żarówki, ale przez stworzenie sieci, która zasilała żarówki. Edison miał młodego pracownika o imieniu Henry, który dokonał
bardzo podobnego wynalazku, pozornie niemającego wtedy żadnego praktycznego zastosowania.


Z samej swojej natury marketing sieciowy jest niezwykle sprawiedliwym,
demokratycznym i odpowiedzialnym społecznie
systemem generowania pieniędzy.
Tak, jak Edison nie wynalazł żarówki, tak Henry Ford nie wynalazł samochodu, ale dokonał rewolucji, która zmieniła życie milionów ludzi. Na przełomie wieków samochód był uważany za dziwactwo – zabawkę dla bogaczy. Faktycznie, był tak nieprzyzwoicie drogi, że tylko bogaci mogli sobie na niego pozwolić. Rewolucyjna idea Forda polegała na tym, by udostępnić samochód każdemu poprzez cięcie kosztów produkcji i zaprojektowanie linii montażowych przeznaczonych do masowej produkcji identycznych, niedrogich pojazdów. Ford został największym producentem samochodów na świecie. Nie tylko sprawił, że samochód stał się dostępny, ale też płacił najwyższe stawki swoim robotnikom
i oferował programy udziału w zyskach, corocznie dzieląc pomiędzy pracowników 30 milionów dolarów – a pomyślcie, o ile więcej znaczyło 30 milionów dolarów na początku XX wieku niż dziś!
Misją Forda było „zdemokratyzować samochód”, a wypełniając tę misję, stał się bardzo bogaty.


Marketing sieciowy jest rewolucyjnym sposobem prowadzenia biznesu:
po raz pierwszy w historii każdy może mieć udział w bogactwie, które dotąd było zarezerwowane wyłącznie dla wybranych szczęściarzy. Tego rodzaju biznes ma wielu krytyków. Jest w nim też wielu natrętów, krętaczy i nieuczciwych ludzi, którzy chcą szybko zarobić. Z samej swojej natury marketing sieciowy jest niezwykle sprawiedliwym, demokratycznym i odpowiedzialnym społecznie system generowania pieniędzy. Bez względu na to, co mówią krytycy, marketing sieciowy nie jest dobrym biznesem dla chciwych ludzi. Tak naprawdę na marketingu sieciowym można się wzbogacić tylko w jeden sposób: pomagając innym się wzbogacić. Dla mnie to taka sama rewolucja, jakiej dokonali w swoich czasach Thomas Edison i Henry Ford. To z założenia idealny biznes
dla tych, którzy lubią pomagać innym. Nie potępiam wcale chciwości; odrobina chciwości i dbałości o własne interesy zawsze się przyda. Natomiast kiedy własny zysk przesłania wszystko i ludzie dążą do niego kosztem innych, staje się to nieprzyzwoite. Moim zdaniem ludzie w większości są z natury szlachetni, a największą satysfakcję i spełnienie dają nam te osiągnięcia, które przyczyniają się też do pomocy innym, a nie te, do których ich wykorzystujemy. Marketing sieciowy pozwala nam zrealizować te szlachetne pobudki. Oferuje nam drogę do sukcesu osobistego, pozwalając na budowanie bogactwa i tworzenie wolności finansowej w procesie, który sprawdza się tylko przez pomaganie innym ludziom. Możesz się bardzo wzbogacić, jeśli będziesz skąpy i chciwy. Możesz się też bardzo wzbogacić, jeśli będziesz szlachetny i hojny. To, jaką metodę wybierzesz, jest najbliższe Twoim wewnętrznym wartościom.

Podstawy pokoju a dobrobyt
Latałem w Wietnamie helikopterem bojowym, więc wiem z doświadczenia, czym jest wojna. Wiem też, że nierówność jest jedną z głównych przyczyn wojen. Jak długo przepaść pomiędzy biednymi i bogatymi
będzie się pogłębiała, tak długo stworzenie warunków dla pokoju będzie się stawało coraz trudniejsze. Możemy organizować marsze dla pokoju, wygłaszać mowy o pokoju, tworzyć niezliczone komisje, ale
nigdy nam się nie uda zapewnić prawdziwego pokoju, jeśli nie stworzymy milionom ludzi lepszych szans na życie w dobrobycie. Ten cel wydaje się bardzo wielki, ale właśnie to realizuje marketing
sieciowy. Dziś wiele firm działających w marketingu sieciowym szerzy pokój przez tworzenie szans na dobrobyt na całym świecie. Te firmy świetnie sobie radzą nie tylko w największych stolicach świata, ale wiele z nich aktywnie działa w krajach rozwijających się, dając nadzieję milionom ludzi, którzy żyli w biedzie. Tradycyjne korporacje mogą przetrwać tylko tam, gdzie ludzie są bogaci i mogą wydawać pieniądze. Nadszedł czas, by ludzie na całym świecie zaczęli się cieszyć równymi szansami stworzenia dobrobytu, a nie tylko całe życie ciężko pracowali na to, by bogaci stawali się jeszcze bogatsi.
Nadszedł czas, abyś i
Ty miał taką szansę. Witamy w XXI wieku.
ROBERT T. KIYOSAKI
Inwestor, przedsiębiorca, orędownik edukacji finansowej
i autor licznych bestsellerów

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego